Андрій Гурський

Андрій ГурськийВикладач англійської мови, перекладач
Здобув кваліфікацію філолога, викладача англійської та французької мов і зарубіжної літератури в Київському національному лінгвістичному університеті. Під час навчання вдосконалював мовні навички в американській компанії First National Information Network та літньому таборі East Extreme.
Більше 7 років працював в Луцькій гімназії №4 імені Модеста Левицького на посаді вчителя англійської мови та заступника директора. Отримав досвід ведення переговорів та тісної співпраці з представниками навчальних закладів України, Польщі, Білорусі, Німеччини, Швеції, Ізраїлю, організовував та брав участь у міжнародних обмінах учнями із закладами Німеччини, Польщі, Білорусі та Китаю, здійснював проектну діяльность у написанні грантових заявок наступних програм: EaPTC, PBU 2014-2020, GoGlobal, Meet Up! Stiftung “EVZ”. Кілька років поспіль працював вихователем в чудовій літній школі «Ерудит», де також викладав англійську мову.
Постійно розвиваюся у сфері викладацької діяльності та іноземних мов, пройшов онлайн навчання Британської ради, численні семінари та вебінари Macmillan, Pearson, Cambridge. Працюю з дорослими та дітьми, індивідуально та в групах, на заняттях використовую автентичні аудіо- та відеоматеріали. Основні принципи в роботі – творчість, системність та відповідальність.
Додатково на середньому рівні володію польською, французькою та німецькою мовами, люблю спорт, читання книг та захоплююсь грою на гітарі.