Статті

english flag

Список інтернет-ресурсів для смостійного вивчення англійської:

http://readlang.com/en/dashboard – інструмент та веб-сайт для читання іншомовних текстів, роботи зі словами

http://www.learnathome.ru/ – сайт для відпрацювання навичок прослуховування (сприйняття англійської на слух). На цьому ж сайті є й інші функції,    [...]2Нині знання іноземної мови – ознака освіченої та інтелігентної людини. Кожна солідна компанія, пропонуючи високооплачувану роботу, вписує у список вимог «вільне знання англійської, німецької чи хоча б польської мови. І це не витребеньки, а реальна вимога часу, адже побудувати бізнес без співпраці з іноземцями сьогодні нереально. Та й, погодьтеся, просто подорожувати світом,    [...]DSC_087426 червня у мовному центрі "Мандарин" спільно з Програмою "Stay Study" відбулася зустріч з представниками Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку та "Волинським Монітором".

У рамках зустрічі майбутні студенти мали змогу поспілкуватися з носіями польської мови, дізнатися "з перших уст"    [...]jokeОдеса. Пляж.
– Help! Help! Help! I can’t swim!
– Сарочка, дивися. Поки вся Одеса вчилася плавати, цей розумник вчив англійську мову!

– Ну як? Були в тебе в Лондоні проблеми з твоєю англійською?
– У мене ні. В    [...]Не маєте часу йти на англійську? Тоді англійська йде до вас!

У шаленому ритмі сучасного життя хочеться йти у ногу з часом. Навколо так багато цікавих речей та яскравих подій. Вважаєте, що сидіти над підручникам і «зубрити» слова неефективно? А як щодо креативного вивчення іноземної мови?    [...]Відчуйте смак іноземних мов!

Мабуть, усі погодяться, що без знання іноземних мов сьогодні ну ніяк не обійтись! Переговори з партнерами, відпустка за кордоном, навчання, фільми, пісні…Можна продовжувати безкінечно, але в Європі добрим знанням, скажімо, англійської, вже нікого не здивуєш;    [...]АБО ВИВЧАТИ ЧИ НЕ ВИВЧАТИ? І ЯКЩО ВИВЧАТИ, ТО ЯК, ДЕ І ЗА СКІЛЬКИ?

 

Вирішили вивчати іноземну мову, але Вас мучать сумніви як і де краще розпочати навчання? Або ж їдете за кордон та не знаєте чи встигнете опанувати ту чи іншу мову? Як вибрати хорошу мовну школу та хорошого викладача. Ось кілька типових запитань, над якими замислюється    [...]mandarin8Цікаві факти про іноземні мови: Кількість живих мов: близько 7000 Кількість мов на межі зникнення: близько 500 Мова, яка є рідною для найбільшої кількості носіїв: Мандарин – основний діалект китайської мови (від 1 000 000 000  до 1 200 000 000 носіїв) Мова, яку знають найбільше людей як другу (нерідну) :    [...]Як свідчить один мудрий афоризм: інвестиції в себе – найвигідніші інвестиції. Тож, Ви вирішили вивчати іноземну мову. Спочатку пробували робити це самотужки, але Вам постійно бракувало якщо не часу, то бажання або грамотного пояснення того чи іншого правила, та й вимову не завадило б потренувати. Покладати таку важливу справу на репетитора-студента варіант хоч і недорогий, проте теж не найкращий, адже не гарантує висококваліфікованого підходу та стовідсоткового результату.    [...]Comments: