Відчуйте смак іноземних мов!

Відчуйте смак іноземних мов!

Мабуть, усі погодяться, що без знання іноземних мов сьогодні ну ніяк не обійтись! Переговори з партнерами, відпустка за кордоном, навчання, фільми, пісні…Можна продовжувати безкінечно, але в Європі добрим знанням, скажімо, англійської, вже нікого не здивуєш; це – звичне явище, і кожна освічена людина обов’язково володіє бодай однією іноземною мовою.

Якщо Ви вирішили взятися за вивчення іноземних мов та шукаєте дійсно хорошу школу – тоді Вам до нас! Адже у нас працюють тільки найкращі викладачі за найпрогресивнішими методиками, для яких на першому місці Ваш успіх. Ми враховуємо можливості та побажання кожного клієнта і пропонуємо максимально ефективний та зручний вид занять:

Заняття у міні-групах (6-8 осіб). Якщо Ви любите спілкуватися та працювати у колективі – тоді цей вид занять саме для Вас! У групі, окрім звичних вправ, ми використовуємо нестандартний підхід: граємо у «граматичне казино», вивчаємо тему «їжа» у ресторані чи піцерії, а опанувати лексику з теми «подорожі» допомагає справжня стюардеса!

                                 

Індивідуальні уроки. Цей вид занять обирають, перш за все, через гнучкість графіку, тобто можливість самостійно встановити зручний час та дні занять. Окрім того, якщо Ви бажаєте поглиблено вивчати якусь тему, викладач підготує заняття, розраховане тільки для Вас.

Заняття по Skype. Чимало наших учнів з усієї України, Польщі та Німеччини оцінили переваги он-лайн навчання. Ви можете вивчати іноземну мову, де б ви не були: в офісі, у кав’ярні чи вдома на дивані, вмостившись зручненько з філіжанкою запашної кави; усе, що вам потрібно – комп’ютер та Інтернет.

Корпоративне навчання. Мудрий керівник дбає про розвиток своєї компанії та персоналу. Як показує практика, більшість компаній, з котрими працюють наші викладачі, найчастіше обирають англійську, польську чи німецьку мову. Серед наших клієнтів – заводи, фірми та підприємства м. Луцька.

 

 

 

 

 

Підготовка до ЗНО та до міжнародних тестів. 
Якщо Ви плануєте здавати TOEFEL, IELTS, DAF та інші тести, ми не лише ґрунтовно підготуємо Вас до здачі, а й надамо консультацію про перебіг тестування, оскільки наші викладачі також мають сертифікати з цих іспитів.  

Навчання в Польщі.

Мовний центр «Мандарин» є офіційним представником понад десяти вищих навчальних закладів Польщі, викладачі польської мови – це випускники польських університетів, тому у нас Ви зможете отримати детальну консультацію щодо навчання в Польщі, оформити пакет необхідних документів та пройти всю процедуру вступу.

Додаткові можливості. Нашою «родзинкою» є проведення мовних вечірок та таборів, цікавих майстер-класів та акцій. Тож приєднуйтеся до нашої дружньої «мандаринової» родини! 

Comments: