У «Мандарині» навчать іноземної всіх: від кількамісячних малюків до консулів й депутатів

2Нині знання іноземної мови – ознака освіченої та інтелігентної людини. Кожна солідна компанія, пропонуючи високооплачувану роботу, вписує у список вимог «вільне знання англійської, німецької чи хоча б польської мови. І це не витребеньки, а реальна вимога часу, адже побудувати бізнес без співпраці з іноземцями сьогодні нереально. Та й, погодьтеся, просто подорожувати світом, знаючи англійську, в кілька разів простіше та пізнавальніше.

Без сумніву, мало кому вдалося вивчити іноземну на достатньому рівні у непрофільних класах школи чи в університеті. На щастя, нині працює багато курсів, які стануть у нагоді всім, хто прагне удосконалювати свої знання з іноземної. Однією з хороших і доступних шкіл у Луцьку є Центр іноземних мов «Мандарин». Цікаво, що тут навіть діє спеціальний абсолютно безкоштовний клуб з вивчення іноземної. Так кожен охочий, незалежно від того, навчається він у «Мандарині» чи ні, може відвідувати ці заняття.

«Уже давно доведено – чим більша мотивація та зацікавленість учня, тим ефективнішим буде вивчення іноземної мови. Наші клуби – це гарна нагода спробувати вивчати мови саме у «Мандарині». Крім того, розклад занять дуже зручний. Вони відбуваються переважно у вечірній час, тож це ще й чудовий спосіб цікаво та корисно проводити вечори. Тематика наших клубів найрізноманітніша: фільми мовою оригіналу, кухня народів світу, мистецтво, – розповідає керівник мовного центру Юлія Яковлюк. – На заняття часто запрошуємо спеціальних гостей. Так, у «Мандарині» побували художники, стюардеса, шеф-кухар». Охочих відвідувати такі клуби просять заздалегідь реєструватися на сайті «Мандарину» www.mandarincenter.com.ua , адже кожен викладач готує роздаткові матеріали, а кількість місць – обмежена.

До речі, про викладачів. Серед професіоналів «Мандарину» центру є навіть кандидати наук, які обрали викладання у приватній школі та реалізують себе саме тут. На першому місці при відборі працівників – професіоналізм. Також враховують такі критерії, як особиста харизма, високий рівень спілкування та вмотивованість. У команді є викладачі, які працюють тут із найперших днів заснування мовного центру. Висока заробітна плата, чудовий колектив, можливість самому визначати свій робочий графік – те, що цінують працівники.

Для підвищення професійного рівня викладачів тут щомісяця організовують семінари, тренінги та вебінари. Колектив також згуртовують прийомами тімбілдингу: організовують спільні фотосесії, зустрічі у кав’ярні, відпочинок на природі та ще багато цікавих імпрез. «Це секрет того, що мої працівники завжди приходять на роботу з усмішкою. Намагаюся слідкувати аби кожен з викладачів не був перевантажений роботою, тому для своїх колег я організувала затишну кімнатку, де можна полежати на канапі, послухати музику і випити чаю», – каже Юлія Яковлюк.

У мовному центрі можна вивчити англійську, німецьку, польську, іспанську, французьку, італійську та чеську мови. Уроки доступні як для дорослих, так і для дітей. Дитячі заняття відбуваються у формі гри та цікавих завдань, дорослі – повністю «занурюють» в іншомовне середовище.

Найбільшими досягненнями у «Мандарині» вважають успіхи учнів, котрі стали лауреатами олімпіад, переможцями міжнародних програм, володарями грантів. Найбільша гордість мовного центру – киянин Олексій Залізецький, який за кілька місяців вивчив польську мову з нуля, переїхав до Польщі, зумів розвинути свій бізнес та збільшити власні доходи у 5 разів. Нині він проводить семінари, тренінги та вебінари польською й навіть отримав у Польщі звання «Найуспішніший підприємець».

Цьогоріч «Мандарину» виповнюється 6 років. «За цей час ми заслужено визнані однією з кращих мовних шкіл нашого міста. Число наших клієнтів нараховує понад 350 учнів з Луцька, Києва, Кам’янця-Подільського, Черкас, Одеси, Польщі, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, США та Канади. Все це стало можливим завдяки Інтернет-технологіям та навчанню через скайп. Запрошення наших викладачів на телебачення та відеоуроки зібрали майже 95 000 переглядів на YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=C9Ck51gx14k), – тішиться Юлія Яковлюк. – Окрім того, за останні роки ми отримали чимало замовлень на переклади та відеороботи, які не тільки озвучували, але навіть писали субтитри й знімали (https://www.youtube.com/watch?v=WJeRyYvQibM)».

Значним досягненням у школі вважають проведення корпоративних занять на таких великих підприємствах, як «Software Support», «IT Remedy» та «Kromberg & Schubert». Клієнтами мовного центру є представники консульства, депутати, програмісти, художники, музиканти, студенти, вчителі, лікарі та, звичайно ж, діти.

Цікаво, що у школі планують розпочати заняття іноземною з кількамісячними малюками. «Зі своїм крихітним синочком я займаюся англійською з трьох місяців за методикою Домана, і у свої 10 місяців він показує вражаючі результати!», – зізнається керівник мовного центру.

Також школа співпрацює з кращими державними та приватними університетами Любліна, Варшави, Вроцлава, Кракова та інших міст Польщі. В рамках програми кожен майбутній студент має змогу отримати безкоштовну консультацію щодо навчання, обрати університет та більше дізнатися про всі деталі перебування в Польщі.

Якою б не була ваша мета – вивчити іноземну самому чи віддати дитину у хорошу мовну школу – варто спробувати заняття у «Мандарині» аби переконатися – це дійсно найкращий центр іноземних мов!

Comments: