ВАУ! ОЦЕ ТАК ДИВИНА!

Не маєте часу йти на англійську? Тоді англійська йде до вас!

У шаленому ритмі сучасного життя хочеться йти у ногу з часом. Навколо так багато цікавих речей та яскравих подій. Вважаєте, що сидіти над підручникам і «зубрити» слова неефективно? А як щодо креативного вивчення іноземної мови? Згідно наукових досліджень – найкраще вивчати мову максимально занурившись у мовне середовище.

Такий неординарний підхід використав центр іноземних мов «Мандарин». Окрім звичайних занять, тут щомісяця відбуваються неймовірно цікаві заходи та творчі вечірки. Чому б не вивчати тему «Їжа та напої» безпосередньо у ресторані?

Вже вдруге мандаринівці матимуть унікальну нагоду відвідати майстер-клас із виготовлення суші+незвичайне заняття з англійської у ресторації. Під час заняття гості не тільки вчаться готувати екзотичні страви, а й отримують цікаві та корисні знання з англійської мови: основи кейтерингу та етикету, як поводитися у ресторані, замовляти страви, а також вивчають назви продуктів та посуду англійською. Заняття можуть відвідувати всі, незалежно від рівня володіння англійською, адже навчання проводять справжні майстри своєї справи: Юрій Хазіпов (суші-майстер), Юлія Яковлюк (викладач, перекладач англійської) та шеф-повар з Великобританії!

Не знаєте що подарувати коханим на день Валентина? Тоді відвідайте заняття з хенд-мейду та порадуйте близьких валентинкою виготовленою власноруч із зізнанням у коханні на всіх мовах світу!

8-ме березня не за горами й усі дівчата прагнуть причепуритися. «Мандарин» не забув про прекрасну половину людства і підготував чергову несподіванку – заняття з англійської+уроки візажу. Нарешті ви знатимете що написано на всіх отих чудернацьких пуделках та баночках  та зможете створити свій ідеальний образ.

Також очікуйте незабаром: заняття на природі, співанки під гітару, уроки творчої майстерності, заняття з танців, фотосесії та ще багато усіляких цікавинок!

 

Виявляється так цікаво вивчати іноземні мови, отож, не баріться, слідкуйте за афішею заходів та додайте теплих мандаринових барв у повсякденне життя!

Comments: