Як обрати хороший мовний центр: 7 основних правил

Як свідчить один мудрий афоризм: інвестиції в себе – найвигідніші інвестиції. Тож, Ви вирішили вивчати іноземну мову. Спочатку пробували робити це самотужки, але Вам постійно бракувало якщо не часу, то бажання або грамотного пояснення того чи іншого правила, та й вимову не завадило б потренувати. Покладати таку важливу справу на репетитора-студента варіант хоч і недорогий, проте теж не найкращий, адже не гарантує висококваліфікованого підходу та стовідсоткового результату. Найоптимальнішим рішенням є заняття зі справжніми професіоналами у хорошій мовній школі.

Чому варто вивчати іноземні мови у спеціалізованому мовному центрі чи школі, та як обрати найкращий заклад? Давайте розберемося детальніше.

  1. Поцікавтеся рейтингом мовного центру у Вашому регіоні, почитайте відгуки та запитайте знайомих, адже якщо мовна школа дійсно хороша, вона матиме гарну репутацію та позитивні рекомендації.

  2. Зателефонуйте або завітайте особисто до мовного центру та поспілкуйтеся з адміністратором, оцініть наскільки професійно Вам розповіли про перебіг занять та відповіли на всі Ваші запитання – це дасть змогу уявити, як з Вами працюватимуть надалі.

  3. Викладачі – один з найголовніших критеріїв. Тут важливу роль грає досвід роботи, наявність сертифікатів, міжнародна практика та спрямованість на Ваш результат, тож не зайвим буде ще до початку занять дізнатися інформацію про свого майбутнього викладача, адже саме від нього залежатимуть Ваші досягнення.

  4. Оптимальне співвідношення: ціна-якість. Вас мають насторожити надто дешеві заняття, проте за гарну ціну Вам мають запропонувати й гарний вибір: клуби, майстер-класи, фільми тощо.

  5. Місце розташування. Погодьтеся, що після виснажливого робочого дня не хочеться витрачати надто багато часу на дорогу до мовного центру й назад. Розміщення у центрі Вашого міста чи неподалік дасть Вам змогу зручно та легко відвідувати заняття.

  6. Досвід та надійність. Якщо мовний центр має кількарічний досвід роботи, це хороший показник стабільності та довіри. Щось нове та маленьке лише починає свій злет, тому краще віддати справу свого навчання в руки досвідчених педагогів.

  7. Власні відчуття та результат. Дослухайтеся до усіх порад та зробіть власні висновки: якщо Вам комфортно та цікаво, Ви отримали бажанні знання та бачите прогрес – значить Ви не помилилися, продовжуйте, рухайтеся вперед та підкорюйте нові вершини!

Comments: