Зустріч з представниками Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку та “Волинським Монітором”

DSC_087426 червня у мовному центрі "Мандарин" спільно з Програмою "Stay Study" відбулася зустріч з представниками Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку та "Волинським Монітором".

У рамках зустрічі майбутні студенти мали змогу поспілкуватися з носіями польської мови, дізнатися "з перших уст" про особливості навчання в Польщі, ознайомитися з найкращими ВУЗами та дізнатися чимало цікавого про студентське життя.DSC_0869 (1)

Кожен із запрошених гостей розповідав про місто та університет, в якому навчався – пані віце-консул Ельжбєта Зелінська познайомила студентів із Ягелонським університетом та студентським Краковом, пан Войтек – з Вроцлавом, а пані Наталія, котра свого часу отримала стипендію на навчання в Польщі ділилася власним досвідом перебування за кордоном та розповіла про культурні та ментальні особливості перебування українських студентів в Польщі. Чого не слід робити українським студентам, які бувають студентські імпрези, де можна недорого поїсти студентові, яке воно – життя у гуртожитку, та топ 10 польських університетів – ось основні теми зустрічі.

DSC_0875"Жива" польська мова та цікава презентація надихнула майбутніх студентів до подорожі та навчання в Польщі. Тож ми дякуємо нашим гостям та запрошуємо відвідати подібні зустрічі з початком нового семестру у вересні. Слідкуйте за афішами!

 

Comments: