Корпоративне навчання

Мабуть, усі погодяться, що без знання іноземних мов сьогодні ніяк не обійтись! Переговори з партнерами, відпустка за кордоном, навчання, фільми, пісні…Можна продовжувати безкінечно, але в Європі добрим знанням, скажімо, англійської, вже нікого не здивуєш; це – звичне явище, і кожна освічена людина обов’язково володіє бодай однією іноземною мовою.

Якщо Ви вирішили взятися за вивчення іноземних мов та шукаєте дійсно хорошу школу – тоді Вам до нас! Адже у нас працюють тільки найкращі викладачі за найпрогресивнішими методиками, для яких на першому місці Ваш успіх. Ми враховуємо можливості та побажання кожного клієнта і пропонуємо максимально ефективний та зручний вид занять.

Мудрий керівник дбає про розвиток своєї компанії та персоналу. Як показує практика, більшість компаній, з котрими працюють наші викладачі, найчастіше обирають англійську, польську чи німецьку мову. Серед наших клієнтів – заводи, фірми та підприємства м. Луцька та Волинської області, а також групи з інших міст України, які обрали Skype-навчання.

Загальна інформація:

Для працівників фірм можливе проведення корпоративних занять в офісі підприємства або на території мовного центру. Навчання відбувається з урахуванням побажань клієнтів, з можливістю вивчення мови професійного спрямування та спеціалізованої лексики або бізнес-курсу.

Як починаються заняття:

Для того, щоб розпочати корпоративне навчання, ми формуємо групи за рівнем вивчення мови. Якщо всі працівники раніше не вивчали даної мови, групи формуються відповідно до графіку працівників та побажань керівництва чи самих працівників щодо часу проведення занять. Якщо ж працівники раніше вивчали мову, тоді нам необхідно сформувати групи за рівнем володіння мовою. 
Для цього ми:

 • Надсилаємо фірмі невеликий письмовий тест

 • Перевіряємо тест

 • За результатами тесту (або співбесіди) формуються групи (ми рекомендуємо міні-групи до 8-10 осіб).

 • За домовленістю з керівництвом визначається графік занять для кожної з груп. Рекомендований темп навчання для кожної групи – не менше, ніж 2 заняття на тиждень по 1 год.

 • Підписуємо договір про співпрацю та працюємо згідно графіка.

Як відбуваються заняття:

Заняття відбуваються на території компанії. За бажанням заняття можуть проходити також в мовному центрі.

Всі матеріали для навчання надає мовний центр в електронному вигляді. Компанія роздруковує необхід6ні матеріали для кожного з працівників, або працівники самі роздруковують необхідні матеріали. Викладач щотижня надсилає перелік сторінок, які будуть опрацьовуватися протягом тижня.

Перебіг заняття:

Під час вивчення іноземної мови:

 • Заняття починається з «мовної розминки», де навіть з початківцями викладач спілкується іноземною мовою, намагаючись таким чином максимально «зануритись» в атмосферу іноземної мови. Кожен учень розповідає якісь новини зі свого життя, про те, як він провів вихідні та ін.

 • Відбувається перевірка домашнього завдання. Повторення вивченого матеріалу, лексики.

 • Вивчення нової теми: лексика+граматика. Під час заняття вивчається певна кількість слів, які активно використовуються в текстах, вправах, граматичних завданнях, діалогах.

 • Перевірка сприйняття мови на слух: практично кожного заняття слухаємо аудіо та робимо завдання на розуміння

 • Завершення заняття повторенням вивченого та спілкуванням.

 • За бажанням можемо вивчати спеціалізовані теми, які потрібні компанії для співпраці з іноземними партнерами.

Оплата:

Оплата може здійснюватися як готівкою так по перерахунку відповідно до договору. В кінці місяця ми надсилаємо компанії рахунок, де вказуємо кількість занять за місяць та суму. А також надсилаємо акт виконаних робіт.

Тривалість навчання:

Польська мова (початковий рівень: навчання базового рівня спілкування, розуміння, читання, письма) – 4 місяці, потім за бажанням курс продовжується.

Англійська мова (6 рівнів вивчення мови, кожен з рівнів триває від 6 (початкові рівні) до 9 місяців (вищі рівні).

Додаткові можливості:

Для всіх, хто вивчає іноземні мови щотижня діють БЕЗКОШТОВНІ мовні клуби, де відбувається вивчення іноземної мови в цікавій та неформальній атмосфері. Ці заняття проводять носії мови (американці-волонтери), на зустрічі приїжджають поляки. Під час мовних клубів відбуваються перегляди фільмів, вивчення лексики, обговорення сюжету, переклад пісень іноземними мовами. Організовуються екскурсії Старим Містом польською та англійською мовами. Клуби відбуваються щотижня. Викладач повідомляє групи про клуби кожного заняття, а також ця інформація міститься на сайті мовного центру «Мандарин» та в соцмережах.

Наші викладачі:

Викладачі мовного центру «Мандарин» – це висококваліфіковані спеціалісти, викладачі ВНЗ, які мають великий досвід роботи та стажування за кордоном, переможці різноманітних програм та грантів. Викладачі польської мови – навчалися в польських ВНЗ, викладачі англійської працювали та навчалися в англомовних країнах. Нашими викладачами є безпосередньо також носії мови, що робить нас унікальним мовним центром.

Наші партнери та досвід співпраці:

На ринку послуг іноземних мов ми працюємо з 2009 року. За цей час нашими клієнтами саме з корпоративного навчання є:

Kromberg & Schubert (англійська, німецька мови)

Компанія «Тигрес» (англійська мова)

Компанія «Модуль» (польська мова)

Та ряд інших фірм м. Луцька.

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ З ВАМИ!

Comments: