Курси чеської мови

Чеська мова: сучасно, доступно, швидко та ефективно!

 • заняття у міні-групах
 • індивідуальні заняття
 • заняття по Skype
 • корпоративне навчання

 

Чеська мова (загальний курс, підготовка до екзаменів та тестів, підготовка до співбесіди та вступу у чеські ВУЗи)

Наші викладачі: дипломовані спеціалисти, які проходили стажування за кордоном, тому заняття в «Мандарині» ефективні та цікаві.

 

Структура занять

 

Заняття в центрі проходять весело та цікаво. Використовується комунікативна методика з чотирма видами діяльності: читання, мовлення, письмо та розуміння на слух. Під час занять створюється ефект «глибокого занурення» в атмосферу вивчення мови: іноземна – єдина мова спілкування в аудиторії.

Максимальна кількість студентів у групі – 8 чоловік, але зазвичай група складається з 5-6 слухачів, що дає змогу застосовувати індивідуальний підхід до кожного члена навчальної групи і створити комфортну атмосферу для спілкування – так зване «мовне середовище».

В центрі працюють кваліфіковані викладачі, з чималим досвідом роботи за кордоном.

Після закінчення навчання видається сертифікат (українською та чеською мовами), який підтверджує, що слухач за певний термін пройшов курс занять з чеської мови і досягнув одного з трьох рівнів. Для отримання сертифікату потрібно пройти щонайменше один з рівнів (приблизно 4-6 місяців навчання) і успішно здати тести.

Щоб заняття були завжди цікавими – ми постійно організовуємо різноманітні арт-вечірки, що дає змогу нашим студентам викoристовувати мовні навички під час побутового спілкування. Щомісяця переглядаємо художні фільми іноземними мовами, активно обговорюємо сюжет та персонажів, виконуємо завдання на розуміння фільму.

Вивчаючи базовий курс чеської мови ви також можете підготуватися до співбесіди, вивчити необхідний лексичний та граматичний матеріал.

 

Заняття в міні-групах

Заняття проходять в міні-групах по 5-8 осіб 2 рази на тиждень по 1 годині (60 хв.) переважно у вечірній час.

Набір в групи відбувається постійно. Навчання починається по факту набору групи. Час та дні проведення занять визначаються за домовленістю усіх учасників групи.

 

Індивідуальні заняття

За індивідуальним графіком учень сам обирає зручний час та дні відвідування занять, а також інтенсивність навчання. Для ефективного навчання ми рекомендуємо відвідувати заняття не менше 3-х разів на тиждень.

 

Корпоративне навчання

Для працівників фірм можливе проведення корпоративних занять в офісі підприємства або безпосередньо у центрі іноземних мов «Мандарин». Навчання відбувається з урахуванням побажань клієнтів, з можливістю вивчення мови професійного спрямування та спеціалізованої лексики або бізнес-курсу.

 

Заняття по Skype

Якщо ви проживаєте за межами м. Луцька, чи у Вас обмаль часу, щоб приїхати в мовний центр – он-лайн уроки саме для вас. Все що потрібно для занять – це комп’ютер та якісний інтернет-зв’язок. У заздалегідь домовлений час наш викладач зв’язується з вами за допомогою Skype і Ви маєте змогу отримати необхідні знання не виходячи з дому.

 

Як записатися на заняття

Щоб записатися на курси зателефонуйте нам або завітайте до нашого офісу, де адміністратор порекомендує вам групу або запише вас на заняття відповідно до ваших побажань. Після цього вас запросять на перше пробне заняття, де ви зможете ознайомит ися з методикою викладання, підібрати оптимальний навчальний рівень, обрати зручний час для відвідування занять, познайомитися з групою та викладачем.

 

Базовий курс для початківців

Цей курс підходить для тих, хто ніколи не вивчав чеську мову.
Ви пройдете весь курс чеської в поєднанні з розмовною практикою протягом перших 3-х місяців навчання та розмовний тренінг протягом 4-го, заключного місяця, для кращого засвоєння набутого матеріалу та вдосконалення навиків спілкування на побутові теми.
Завдяки цьому курсу Ви:

 • навчитеся спілкуватись на достатньому рівні для роботи та подорожей;
 • засвоїте основну граматику, необхідну для спілкування;
 • навчитесь розуміти співрозмовника.

Тривалість курсу – 3-4 місяців. Набираються групи на ранкове та денне навчання.

 

Базовий курс для слухачів середнього рівня

Цей курс для Вас, якщо ви вже колись вивчали мову та можете будувати елементарні речення.
Тут ви пройдете повний курс чеської мови (граматика та лексика) у поєднанні з постійною розмовною практикою. Останній місяць – це розмовний тренінг, спрямований на розвиток мовлення та сприйняття на слух. Він допоможе вам вдосконалити використання набутих знань у вільному спілкуванні.

Цей курс допоможе вам:
 • навчитись вільно спілкуватись на повсякденні теми;
 • засвоїти всю граматику необхідну для спілкування;
 • висловлювати свою думку іноземною мовою;
 • розуміти співрозмовника на слух.

Тривалість курсу – 5-6 місяців.Набираються групи на ранкове та денне навчання.

 

Базовий курс для слухачів вищого рівня

Якщо ви маєте достатній запас слів та граматики, вільно спілкуєтеся, але бажаєте вдосконалити знання, вивчати фразеологізми та сталі вирази, спілкуватися ісанською на професійному рівні, то цей курс вам допоможе:

 • навчитись вільно висловлювати свої думки та значно збагатити словниковий запас;
 • вдосконалити граматику;
 • навчитись легше сприймати іноземне мовлення на слух;
 • підготуватися до тестів та співбесід

Тривалість курсу – 8-9 місяців.Набираються групи на ранкове та денне навчання.

 

 

Comments: