Курси української мови

Українська мова: сучасно, доступно, швидко та ефективно!

  • Підготовка до ЗНО
  • індивідуальні заняття
  • заняття у міні-групах
  • заняття по Skype
  • українська для іноземців

Українська мова (загальний курс, підготовка до екзаменів та тестів, підготовка до ЗНО)

Наші викладачі: у нас працюють найкращі спеціалісти, тому ви можете бути впевнені у якості занять.

Структура занять

Заняття в центрі іноземних мов «Мандарин» завжди ефективні та змістовні. Використовується комунікативна методика з різними видами діяльності: вивчення граматики, мовлення, написання творів та есеїв.

Окрім підручників, викладач використовує пісні, ігри, картки та інші нові ресурси, тому вивчати українську мову у «Мандарині» завжди цікаво.

Максимальна кількість студентів у групі – 8 чоловік, але зазвичай група складається з 5-6 слухачів, що дає змогу застосовувати індивідуальний підхід до кожного учня і створити комфортну атмосферу для навчання.

В центрі працюють кваліфіковані викладачі, з чималим досвідом роботи.

Після закінчення навчання видається сертифікат, який підтверджує, що слухач за певний термін пройшов курс занять з української мови і досягнув одного з трьох рівнів. Для отримання сертифікату потрібно пройти щонайменше один з рівнів (приблизно 3-4 місяці навчання) і успішно здати тести.

Заняття у міні-групах

Заняття проходять в міні-групах по 5-8 осіб 2 рази на тиждень по 1 годині (60 хв.) переважно у вечірній час.

Набір в групи відбувається постійно. Навчання починається по факту набору групи. Час та дні проведення занять визначаються за домовленістю усіх учасників групи.

Індивідуальні заняття

За індивідуальним графіком учень сам обирає зручний час та дні відвідування занять, а також інтенсивність навчання. Для ефективного навчання ми рекомендуємо відвідувати заняття не менше 3-х разів на тиждень.

Заняття по Skype

Якщо ви проживаєте за межами м. Луцька, чи у Вас обмаль часу, щоб приїхати в мовний центр – он-лайн уроки саме для вас. Все що потрібно для занять – це комп’ютер та якісний інтернет зв'язок. У заздалегідь домовлений час наш викладач зв’язується з вами за допомогою Skype і ви маєте змогу отримати необхідні знання не виходячи з дому.

Як записатися на заняття

Щоб записатися на курси зателефонуйте нам або завітайте до нашого офісу, де адміністратор порекомендує вам групу або запише вас на заняття відповідно до ваших побажань. Після цього вас запросять на перше пробне заняття, де ви зможете ознайомитися з методикою викладання, підібрати оптимальний навчальний рівень, обрати зручний час для відвідування занять, познайомитися з групою та викладачем.

 


 

 

Comments: