ПЕРЕКЛАДИ

УСНИЙ  ПЕРЕКЛАД

наші фахівці виконають:

-переклад телефонної розмови;  

– переклад при проведенні ділових зустрічей з іноземними партнерами;

– усний переклад на конференціях, виставках, семінарах;

-переклад під час проведення весіль та інших заходів.

 

ПЕРЕКЛАД САЙТІВ. Подбайте про те, щоб Ваш сайт зацікавив іноземних партнерів, переклавши його на іноземну мову. У разі необхідності періодичного оновлення інформації на Вашому сайті ми готові надати послуги з перекладацької підтримки сайтів.

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД
Ми гарантуємо Вам високу якість перекладу, забезпечимо лише досвідченими фахівцями, які володіють мистецтвом перекладу, досвідом підготовки різної документації іноземними мовами, знають термінологію конкретної сфери.
Ми виконуємо такі види письмового перекладу:

– переклад текстів загальної тематики, 
-літературний переклад,
– технічний переклад, 
-медичний переклад, 
-юридичний переклад,
– фінансовий переклад,
-переклад ділових угод, статутів,
-переклад дипломів, свідоцтв, довідок, сертифікатів та інших ділових паперів,
-переклад меню для ресторанів, барів, кафе.

У разі необхідності переклад документів завіряється нотаріально.

Переклади, виконані нашими перекладачами, відповідають вимогам замовника, а також відповідають початковому тексту за змістом та оформленням. 
Для письмового перекладу ми приймаємо документи в електронному або паперовому форматах. Зробити замовлення або надіслати нам документ для попереднього розрахунку вартості перекладу можна електронною поштою або безпосередньо при зустрічі. 
ФОРМАТ ПЕРЕКЛАДІВ    Матеріали для перекладу приймаються у різноманітних форматах (Word, Excel, PowerPoint, Adobe Acrobat та інших). Готові переклади видаються у зручному для замовника вигляді (друкованому чи на електронних носіях).
КОНТРАКТИ НА ПОСЛУГИ  Корпоративним клієнтам пропонується співпраця за контрактами, що передбачає першочерговість надання послуг та забезпечує зручність розрахунків. 
ПРОФЕСІЙНА ЕТИКА У своїй професійній діяльності наші працівники керуються кодексом честі перекладача. Будь-яка інформація, до якої ми отримуємо доступ у процесі виконання замовлення, зберігається у таємниці і не може бути розголошеною чи опублікованою без попереднього погодження із замовником.
Можливе термінове виконання перекладів (сьогодні на сьогодні або сьогодні на завтра).
Детальніше про вартість перекладів Ви можете дізнатися у розділі ЦІНИ

 

Comments: