Відгуки


віталій УльянчукОльга Грищук та Оксана Філонова

Зроблено перший крок до своєї мрії у володінні англійською мовою. І хоча це лише початок, він не був би можливий без професійних наставників. Тому щиро дякую Mandarin language center і особливо Inna Bilyashevych. Інночко, ваша безмежна віра в наші сили допомагає долати будь-які труднощі і досягати нових вершин!

 


Альона Ліпша

Альона Ліпша

Заняття у Мандарині ефективні, різноманітні, нестандартні , насамперед, завдяки привітності і уважності викладачів, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного!:) Окрім отримання знань, приводом долучитись до клубу є спілкування з приємними і цікавими людьми;)


віталій УльянчукВіталій Ульянчук

Хотів би залишити відгук про навчання в центрі іноземних мов “Мандарин”, так от: відвідував уроки по вивченню англійської мови, уроки проходили дуже класно, все на високому рівні, колектив приємний))
Рекомендую усім бажаючим, які хочуть відвідувати центр іноземних мов “Мандарин” як один з найкращих, успіхів))

 


В'ячеслав Жильцов

Вячеслав Жильцов

Навчання мені сподобалось, викладачі професійні і молоді із свіжими поглядами на методику викладання. Нас поділили на групи згідно рівня знань, провівши попередньо тестування, тому кожен міг вивчати нове, а не проходити все від початку. Для мене було дуже дієвим те, що ми на заняттях спілкувались виключно англійською, а якщо щось не розуміли, то пояснювали дефініціями, простими словами, але теж англійською. Дякую Мандаринові за отриманий досвід!


Лука

Лука Амеженко

Всім привіт, мене звати Лука і я живу у Луцьку. Після закінчення школи планую вступати до польського університету та проживати у Європі.
Якраз перед переїздом до Польщі, протягом тривалого часу, я відвідував курси в “Манадарині”, щоб “підтягнути” свої знання англійської мови. Мені це дуже допомогло і я вдячний моїм вчителям! Вже володіючи певним рівнем іноземної мови, я прагнув пірнути в живе спілкування, щоб підвищити свій розмовний рівень англійської. І ось, я відчуваю, що мої знання покращились і я готовий до навчання за кордоном:-)


Юлія Боднарчук

Юлія Боднарчук

Я навчалася в Мандарині близько року готуючись до ЗНО з англійської мови. Мені дуже сподобалося відвідувати цей заклад тому, що у ньому сучасні, комунікабельні,молоді та досвічені викладачі, з якими легко спілкуватися і вони реально за короткий час можуть навчити тебе тій мові, яку ти вибрав. Дякуючи викладачам з Мандарину я добре здала ЗНО і навчаюся на державній формі навчання.


Юрій КуделяЮрій Куделя

Всім привіт, мене звати Юра і я живу в Пекіні та працюю вчителем англійської в садочку!
Якраз перед переїздом до Китаю протягом тривалого часу я відвідував курси в “Манадарині”. Мені це дуже допомогло і я вдячний моїм вчителям! Приємні та професійні, вони створювали дружню атмосферу, яка сама тянула мене на заняття))
Вже володіючи певним рівнем іноземної мови, я прагнув зануритись в живе спілкування, щоб підвищити свій розмовний рівень англійської. І ось, зараз я прекрасно, без сумлінь та червонінь, почуваю себе в далекій іншомовній країні, де спілкуватись англійською доводиться майже протягом цілого дня (китайську ж вивчити нереально ніби).


Олег КарпюкОлег Карпюк

В центр іноземних мов “Мандарин” я звернувся після невдалого досвіду в конкурентному мовному центрі. Метою звернення було вдосконалення знання англійської мови для успішного проходження іспиту IELTS. Тут мені було запропоновані індивідуальні заняття зі зручним розкладом і за помірною ціною. Моїм викладачем була Настя. З першого заняття я помітив переваги навчання в центрі іноземних мов “Мандарин”. Заняття були дійсно індивідуальні і побудовані з врахуванням моїх наявних знань і цілей. Усі уроки були цікавими і продуктивними – Настя ділилася як теоретичними знаннями, так і особистим неформальним досвідом спілкування в англомовному середовищі. Сподобався дружній підхід викладачів до клієнтів (з деякими працівниками Мандарину підтримую дружні відносини і тепер). Результатом навчання в Мандарині стало успішне проходження іспиту IELTS (щоправда з другого разу).
Користувався послугами центру “Мандарин” і для інших цілей – нотаріальний переклад. Перекладач Марія врахувала всі мої побажання і виконала переклад досить великої кількості документів оперативно.
Я з впевненістю можу порекомендувати «Мандарин» як найкращий мовний центр у Луцьку.


Валентин Панасюк

Валентин Панасюк

Мене звати Валентин Панасюк, я вивчаю англійську на індивідуальній основі з Мариною Корпач.  Думаю, що англійська мова, загалом іноземна, чудово розвиває і потрібна всім, особливо тим, хто планує виїзди за кордон.  Дуже подобається методика вивчення мови: вчитель готує теми, на основі вподобань свого учня. Буває, що потрібно підготувати якусь тему, попередньо, знайшовши інформацію в інтернеті, і я шукаю з великим ентузіазмом не так  домашнє виконати, як самому дізнатись про ту чи іншу річ 🙂
Вивчаю я мову менше ніж півроку. Прийшов сюди з достатньо малими знаннями, і,  за досить короткий період, я можу пояснити все що мені потрібно, нехай, не все буде граматично правильно, але це, все ж таки, добре 🙂 Мене зрозуміють і я зрозумію співбесідника.
Чесно кажучи, вибрав “Мандарин”, лише тому, що він був першим у результатах пошукової системи. Я прийшов сюди з думкою, що якщо не сподобається: знайду інше місце. Та був приємно здивований атмосферою і деякими правилами мовного центру. Наприклад, ми спілкуємось англійською, починаючи з зустрічі у коридорі і закінчуючи прощанням. Всі пояснення невідомих слів відбуваються, також, англійською. Це чудово розвиває спосіб мислення і, в результаті, ти можеш розповісти про все, що в тебе на умі.
Дуже радий, що займаюсь саме з Мариною: вона чудово розуміє що мені потрібно від мови і щиро прагне допомогти мені досягти необхідного рівня.
Мій друг захотів вивчати англійську і запитав моєї поради, бо в Луцьку є декілька закладів з вивчення іноземної. Я не міг бути об’єктивним, бо знайомий з методикою лише “Мандарину”. Все, що я міг, це пояснити йому основні моменти цього мовного центру, а вибір за ним. Він обійшов всі “топові” заклади і все ж вирішив навчатись у “Мандарині”. Тут вчитель визначає його рівень, дізнається, для чого саме йому потрібна мова і розпочинає вивчення на основі його вподобань. Це дуже добре, бо в результаті ти отримуєш те, за чим прийшов.