Вивчення іноземних мов онлайн по Skype

Вивчення іноземних мов онлайн по Skype: ефективно, сучасно, швидко!

Запишіться на безкоштовне пробне заняття, щоб побачити, як це працює!

 

Вартість  занять

185 грн./1 год. (60 хвилин)

275 грн./1.5 год. (90 хвилин)

Skype: manager.mandarin

Наші викладачі: це висококваліфіковані професіонали з великим досвідом роботи як в Україні так і за кордоном, для яких на першому місці – результат учнів, випускники Київського національного університету, Острозької Академії, Університету Марії Кюрі-Склодовської у м. Люблін (Польща), Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Наші викладачі постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи різноманітні семінари, вебінари та тренінги.

 

Структура занять

 

Навчальні матеріали: перед початком заняття викладач надсилає Вам необхідні файли, які будуть використані на уроці, тому Вам не потрібно додатково купувати книги.

Урок: викладач телефонує Вам по Skype в заздалегідь узгоджений час, для цього необхідно мати камеру і мікрофон (навушники/колонки) на своєму комп’ютері. За індивидуальним графіком учень сам обирає зручний час і дні відвідування занять, а також інтенсивність навчання. Для ефективного вивчення мови ми рекомендуємо займатися не менше, ніж 2-3 рази в тиждень.

 

Умови оплати

 

Після першого безкоштовного  заняття ми пропонуємо нашим учням обрати тривалість заняття та оплатити за 1 заняття, за 4 заняття, за 8 занять або за 10 занять

Способи оплати:

  • Оплата на картку «Приватбанк». Реквізити картки ми надішлемо Вам після першого заняття
  • Банківський переказ. Платіжні реквізити будуть вказані в рахунку, котрий ми надішлемо Вам після першого заняття
  • Оплатити можно в будь-якому банку або через Інтернет.
  • За допомогою будь-якої міжнародної системи грошових переказів
  • Готівкою. Прийняти оплату готівкою ми можем лише в нашому офісі.

Переваги навчання по Skype

Ми йдемо в ногу з розвитком технологій і пропонуємо вивчати іноземні мови по Скайпу.

Навчання по Скайпу — це чудове рішення для зайнятих людей, а також для тих, хто живе за межами Луцька та України і оцінив наші привабливі умови та професіоналізм викладачів.

У цього способу вивчення іноземної мови є маса переваг:

1. Вам не треба витрачати час на поїздки по місту (порахуйте, скільки часу Ви заощадите за місяць!)

2. Ви можете скласти свій власний зручний графік занять, в тому числі під час Вашої обідньої перерви.

3. Ви можете навчатися, навіть якщо Ви змушені перебувати вдома (декрет, хвороба, тощо)

4. Ви  не прив’язані до одного місця занять — а значить можете займатися навіть коли подорожуєте — з будь-якої точки земної кулі, де є доступ до Інтернету.

5. Під час заняття Ви знаходитесь в знайомому Вам місці, що допомагає Вам розслабитися і відчувати себе більш невимушено, а це — один із секретів успіху вивчення іноземних мов.

6. На занятті Ви можете користуватися безліччю різноманітних матеріалів — дивитися навчальне відео і слухати аудіотреки різних форматів або робити нотатки у своєму власному зручному режимі.

7. Ваш творчий підхід до виконання домашнього завдання тепер не буде знати обмежень — Ви можете складати колажі, грати зі шрифтами, робити презентації і навіть відео. Це не тільки розвиває ваші навички роботи з комп’ютерними програмами, але і значно підвищує мотивацію і самооцінку.

8. Якщо виникають труднощі з навчальними матеріалами (відео, аудіо, електронними документами), то викладач завжди може Вам допомогти через функцію спільного робочого столу.

9. Додаткові матеріали надсилаються в електронному вигляді, це означає, що замість купи роздруківок у Вас все буде акуратно складено в окрему папку.

10. Ви зможете записати відео або аудіо уроку і повернутися до нього, коли захочете.

11. І, нарешті — перше заняття безкоштовне!

 

Вам необхідний мінімум обладнання — комп’ютер, веб-камера, мікрофон, навушники або колонки.
Для того, щоб заняття по Скайпу були максимально ефективними, Вам знадобиться високошвидкісний інтернет.

Виділіть такий час для занять, щоб Вам не заважали співробітники, чоловік, дружина чи діти.
Все, що Вам залишається зробити — це включити комп’ютер в обумовлений час та отримувати задоволення від всіх перелічених вище переваг!

Єдиним мінусом, мабуть, може бути ймовірність технічних проблем — відключення Інтернету або поломка комп’ютера. У таких випадках Вам потрібно просто попередити викладача чи адміністрацію про це, і Ваше заняття буде перенесено, а плата за нього стягуватися не буде.

·         Зробіть онлайн-заявку зараз!

·         або зв’яжіться з нами по Skype: manager.mandarin

 

 

Comments: